سلام ، به سایت شرکت مواد غذایی پاکدانان خوش آمدید.

انجام واردات و صادرات نیازمند تجربه و دانش مرتبط در این زمینه می باشد .شناخت کافی از بازار ایران و بازار های هدف بین المللی علی الخصوص بازار های آسیایی (هند،پاکستان،عراق،ترکیه و…)و امور گمرکی و شرایط و ضوابط و مقررات حاکم بر سازمانهای مرتبط با کالای مد نظر (برنج)اصلی ترین نیاز های هر وارد کننده و صادر کننده می باشد.باید اذعان داشت که هر محصول شرایط و قوانین خاص خود را در این زمینه دارد ،بنابراین با اتکا به دانش کامل در این فرایند ریسک مواجه با هر موضوعی را کاهش می دهد.
مشاوره گمرک و مسایل مرتبط با واردات و صادرات کالا از سطح مقدماتی تا سطح پیشرفته ارائه می گردد و شرکت ها می توانند از ساده ترین مسایل گمرکی نظیر :شرایط واردات و صادرات کالا،مدارک جهت واردات و صادرات ،هزینه های انجام امور گمرکی،ترخیص کالا و نحوه اخذ کارت بازرگانی از خدمات ارئه شده توسط شرکت استفاده نمایند.

بسیاری از کالاها برای ورود نیاز به مجوز دارند و در اکثر مواقع علاوه بر مجوز واردات نیاز به دریافت مجوز برای خروج (ترخیص) کالاهم می باشد.صدور این مجوزها به نوع کالایی که وارد یا صادرشده و همچنین به سازمانهای مختلف ،و روش واردات (واردات رسمی/ترانزیت) می باشد بستگی دارد ،ما می خواهیم در اینجا با توجه به تجربه و شناخت نسبت به واردات محصول برنج تهیه مدارک و خدماتی که توسط این شرکت انجام میشود را برای شما تشریح نماییم.
همان طور که قبلا هم توضیح داده شده برای ورود کالای برنج در مرحله اول نیاز به انجام و تهیه ی یکسری مدارک می باشد که شامل :
1-ثبت منبع کارخانه تولید کننده در کشور وارد کننده
2-دریافت کد پروانه بهداشتی برای برند مورد نظر از طریق کارخانه صادر کننده و…
لازم به ذکر است که برای دریافت کد پروانه بهداشتی نیاز به تهیه ی مدارکی از قبیل rcmc,haccp,iso…,brand letter,free sale و…. از طرف کارخانه تولید کننده می باشد.

تمام سعی و تلاش شرکت ما مشاوره و انجام خدماتی می باشد که زمان دریافت و هزینه ی انجام مجوزات لازم برای واردات و ترخیص کالا را کاهش می دهد.

استراتژی اصلی ما هزینه نهایی پایین میباشد ، برهمین اساس هر آنچه را برای مشتریان خود تدارک میبینیم باید دارای حداقل بهای تمام شده باشد شاید در نحوه تامین برنج ، شاید در باز طراحی فرآیندها و یا ممکن است در ملزومات و یا حتی در هر چه بیشتر نزدیک شدن به مبدا تامین به این مهم دست یابیم ولی در مجموع باید بهای تمام شده محصول را برای مشتری به حداقل برسانیم .

در همین راستا ما با قرارداد مشارکت با شرکتهای هندی و ایرانی توانستیم خود را به مبدا نزدیک کرده و در نقش یک تامین کننده عمل کردیم اما تامین کننده ای که بازارهای هدف را هم خوب میشناسد و سیستم توزیع و فروش سراسری را به صورت تمرکز بر یک محصول خاص راه اندازی کرده است و در حال حاضر توانای توزیع گسترده را در سطح بنکداری وبزودی در سطوح متفاوت مشتری خواهد داشت . ما هرگز قصد نداریم شما را به خرید از خودمان متقاعد کنیم ولی این اطمینان را میدهیم بهترین توصیه ها جهت یک انتخاب مناسبتر را به شما ارایه دهیم .

اطلاعات تماس

  • ایران ،کردستان، سقز، میدان آزادی، جنب مدرسه نیایش، ساختمان زاگرس طبقه اول
  • 08736220144-6
  • info@pakdanan.com

ساعات کاری

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00